Velká adventní soutěž – týden třetí

14.12.2014    Redakce    Publicistická brána

Je tu třetí adventní neděle a s ní i třetí možnost zasoutěžit si o jednu knihu a komiks. Dagon si spokojeně mne ploutvičky, protože účast je čím dál tím větší. Váš zájem ho velice těší, a tak se rozhodl, že bude muset dělat soutěže častěji – je si vědom toho, že přízeň je třeba odměnit. Pokud chcete o všem vědět včas, stačí sledovat Dagonovy facebookové stránky, které pán podvodního tvorstva osobně (!) spravuje.

 

Správné odpovědi z minulého týdne:

Jaké národnosti je autor knihy Léčba ostrou břitvou? – Autor je Američan.

Kterými hororovými velikány (jmenujte dva) je inspirován příběh Ragemooru? – H. P. Lovecraft, E. A. Poe a Bram Stoker.

 

A vítězství tentokrát ukořistili:

Léčba ostrou břitvou – Petr Husák

Ragemoor – Miroslav Kostka

 

Výhercům gratulujeme!

 

Tento týden si dáme trochu šíleností a epiky. Ve hře je ujetá kniha John na konci umře ze sklonku loňského roku a spolu s ní komiks World of WarCraft 3

Soutěž 3

 

Otázky pro tento týden:

John na konci umře – Podle knihy byl natočen i film. Kdo je jeho režisérem?

World of WarCraft 3 – V tomto svazku se objeví vražedkyně Garona, ta zabila kdysi jednoho významného lidského krále. Jak se jmenoval?

 

Své odpovědi zasílejte na e-mail soutez@dagon.cz nejpozději do půlnoci soboty 20. 12. 2014 a věnujte, prosím, opravdu pozornost předmětu zprávy, abyste se dostali do správného slosování…

3. týden kniha (pokud chcete soutěžit o knihu)

3. týden komiks (pokud chcete soutěžit o komiks).

Pokud chcete soutěžit o oboje, napište jen 3. týden a obě odpovědi uveďte do jednoho e-mailu – dostane se do slosování obou kategorií. Nezapomeňte také uvést svoji adresu, ať víme, kam vám máme výhru případně zaslat.

Výherce vyhlásíme následující den spolu s dalšími soutěžními otázkami 🙂

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Upozornění: Výhry z tohoto týdne budeme odesílat až po svátcích (tj. 29. 12.)! Česká pošta bude vytížená a nebude schopna zaručit včasné (a spolehlivé) doručení. Domníváme se, že je v zájmu našem i vašem, aby balíček dorazil v pořádku, proto ho odešleme až po největším vánočním návalu. Děkujeme za pochopení!

 

Partnery této soutěže jsou:

jota

crew logo

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.