Poslední nechť zhasne!

8.4.2018    Redakce    Informační brána / Slideshow

Jak už název článku napovídá, dnes to nebude úplně veselé povídání…

Pokud si pamatujete, tak jsme se v novoročním úvodníku zmínili o tom, že se členům naší redakce tak nějak nedostává času na to, abychom se mohli Dagonovi věnovat tak, jak bychom chtěli… Týdny plynuly a v poměrně krátkém časovém horizontu se ukázalo, že i pozice občasníku bude nad naše síly. Pár členů posádky vystoupilo pod rouškou tmy v přístavech, ve kterých jsme na chvilku zakotvili, abychom si odpočinuli, pár jich začalo remcat, že teď musí loupat vilejše z kýlu místo nich, a jeden se dal na nezřízené pití rumu, takže jsme ho raději permanentně uložili do podpalubí.

Ale teď vážně. To, co se snažím říct, je skutečnost, že web Dagon – Strážce bran fantazie končí. Až se zhruba za dva týdny podíváte k nám na stránky, naskočí vám místo nich nějaká nesympatická chybová hláška.
Nemáme čas a vlivem toho už ani chuť dělat věci tak, jak jsme si plánovali a jak bychom chtěli. A tak jsme se rozhodli přestat to používat jako univerzální výmluvu a skončit web se ctí, dokud nám ještě nějaká zbyla.

Ovšem pozor! Správně jste si povšimli, že se tu neustále opakuje akorát slovo web… Dagon jako takový totiž nekončí! Na to máme své virtuální dítko příliš rádi (Ehm, dobrá, Dagon nám prostě vyhrožoval utopením, když ho pošleme k vodě…). Tudíž naše bárka zakotví brzy u ostrova Isla de Muerta (modří vědí, že tento ostrov nemůže najít nikdo, kromě toho, kdo už ví, kde je), odkud se vydáme na loupeživé výpravy po okolí.
Což  v překladu znamená, že budeme dále k vidění na facebooku 🙂 Budeme sdílet novinky ze světa fantastiky, články z našich blogů, naše videa a sem tam si do něčeho rýpneme také v podobě mikro recenzí, které budeme na facebooku uveřejňovat – došli jsme k závěru, že ze dvou, tří odstavců textu si leckdy čtenáři odnesou víc než z dvoustránkové recenze… Koneckonců prvních vlaštovek už jste si mohli všimnout.

Takže i když naše bárka končí svou pouť, její posádka žije a nadále pro vás bude připravovat pestrý obsah týkající se fantastiky – jen v jiné formě než doposud. Doufáme, že se s vámi tedy v hojné míře potkáme i na pevnině! 😉

Ploutev a pusu – váš Dagon

Aleš Jeremiáš Šumpík
Alžběta Bílková
Lukáš Vaníček
Michaela Šlapáková
Ondřej „Walome“ Hartman
Petra „Dragita“ Machová
Vendula Kreplová
Zuzana „Daletth“ Hartmanová

komentáře 4

 • dva mraky 14.4.2018na15:07

  Nezbývá než říct díky. Myslím jste udělali kus práce.

 • Chápeme, že spousta lidí na FB nechodí, ale říkali jsme si, že to bude lepší než nic, protože úplně toho Dagona utopit se nám nechce…
  Třeba jednou z těch hlubin mořských vod zase povstaneme, kdoví… 🙂

 • Lmslaver 11.4.2018na7:31

  škoda, chodil jsem tu rád

 • vic 9.4.2018na22:56

  Abyste shnili na dne Marijanskeho prikopu!!! 🙂 Bude se mi styskat, ale FB budu nadale ignorovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.