Novoroční úvodník

Je to tady – další rok. Od toho si vždy všichni slibujeme nové začátky. Říkáme si, že máme konečně příležitost udělat nějakou zásadní změnu, pořádně se do něčeho opřít… My v redakci jsme ale během roku 2015 zjistili, že ke změnám může nakrásno dojít kdykoliv – ať už k těm zamýšleným, nebo těm, které přijdou samy od sebe. Vy, naši čtenáři, jste to možná postřehli také.

Vždyť v průběhu roku jsme přijali nové členy, kteří to tady pěkně rozproudili, získali jsme nové partnery, přestáli pár bouří i menších kolizí, … Oproti tomu jsme i měli plány, které se nám nepodařilo uskutečnit tak, jak jsme původně zamýšleli. Řada věcí se podařila, na řadě dalších je třeba ještě pracovat – ostatně jako každý rok.

Rozhodně jsme ale nezaháleli a přinesli vám řadu recenzí, rozhovorů a soutěží. V letošním roce máme v plánu totéž. Už jsme si našli vlastní rytmus a svoje místečko na moři, takže se můžeme naplno věnovat další tvorbě a inovacím. Nebudu prozrazovat, co všechno chystáme pro rok 2016, to si necháme jako překvapení, ale pevně doufáme, že se vám to bude líbit a budete i nadále s obsahem našeho webzinu spokojeni.

Děkujeme vám za přízeň, kterou jste nám v roce 2015 projevili, a těšíme se na vás zase letos!

Ráda bych zde poděkovala našim partnerům, kteří umožňují, aby byl obsah našeho webu pestrý, a také redaktorům, bez nichž by Dagon nemohl fungovat.

Dík patří též hlavnímu partnerovi stránek – obchodu chladnezbrane.eu.

Nesmíme zapomenout ani na samotného Dagona, který se o nás laskavě stará a podporuje nás v našich ztřeštěnostech.

 

V roce 2016 máme k dispozici 366 dní na rozličná dobrodružství, tak si je pojďme společně patřičně užít!

PF16

Několik slov o autorovi článku:

Autor: Zuzana "Daletth" Hartmanová

Daletth začala číst fantasy v poměrně útlém věku a tato vášeň jí vydržela až dodnes. Není tedy divu, že postupně nezůstalo jen u čtení, ale začala psát i vlastní příběhy. Kromě starších (a starých) textů, které můžete najít na jejích stránkách, jí v roce 2017 vyšla kniha "Noční labuť" u nakladatelství Gorgona Books. Mimoto získala v roce 2016 druhé místo v soutěži Vidoucí za postapokalyptickou arcanepunkovou povídku "Požírač blesků". V mezičase mezi psaním se stala redaktorkou magazínu MFantasy, kam psala několik let, než se nakonec rozhodla, že chce vlastní stránky. Jak je jejím zvykem, šla hlavou proti zdi a spolu s dalšími lidmi založila tento web.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.