Fantastika v televizi (září 2017)

Nejen filmy je člověk živ a v září si na své přijdou i fanoušci fantastických seriálů.


The Orville

Premiéra pilotu: 10. 9.

Sci-fi komedií není nikdy dost. The Orville se odehrává v 300 let vzdálené budoucnosti a soustředí se na posádku kosmické lodi, která prozkoumává doposud neznámé světy a zažívá nejrůznější dobrodružství. V seriálu vystupuje známý herec komických rolí Seth McFarlane.

Star Trek: Discovery

Premiéra pilotu: 24. 9.

Dlouho očekávaný nový star trekovský seriál se v září konečně dostane na televizní obrazovky. Prvotní reakce jsou poněkud rozpačité, ale minimálně herecké obsazení (Michelle Yeoh, Jason Isaacs) vyhlíží slibně a krom toho je Star Trek sci-fi stálice, které se vyplatí dát šanci.

Marvel’s Inhumans

Premiéra pilotu: 29. 9.

Superhrdinové stále frčí, jak dokazuje jejich úspěch na velkém plátně i v televizi. Nový seriál představuje rodinku Inhumans, z nichž na sebe největší pozornost poutá obsazení Iwana “Ramseyho” Rheona známého především z Hry o trůny. Na první dva díly se bude navíc možné podívat od 2. září v kinech.

Z již vysílaných žánrových seriálů se vrátí hororové American Horror Story (7. série, premiéra 5. 9.), romantické historické fantasy Outlander (3. série, premiéra 10. 9.), zombie záležitost Fear the Walking Dead (druhá polovina třetí série, vysílání 10. 9.), hororová antologie Channel Zero (2. série, premiéra 20. 9.), komediální fantasy The Good Place (2. série, premiéra 20. 9.), temný superhrdinský Gotham (4. série, premiéra 21. 9.) a hororový The Exorcist (2. série, premiéra 29. 9.).

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.