Fantastika v televizi (únor 2018)

V únoru se budou vysílat tři slibně vyhlížející žánrové seriálové novinky.


Altered Carbon

Premiéra: 2. 2.

Nový seriál od Netflixu žánrově spadá mezi sci-fi. Jde o adaptaci stejnojmenného úspěšného románu spisovatele Richarda K. Morgana. V hlavní roli se objeví Joel Kinnaman, který má se žánrovou tvorbou již zkušenosti (hrál například ve filmech Robocop a Sebevražedný oddíl).

Requiem

Premiéra: 2. 2.

Mysteriózní seriál se soustředí na mladou ženu Matildu, která po smrti své matky odhaluje pravdu o své vlastní identitě, a navíc je nucena zápolit s nebezpečnou nadpřirozenou sílou. Jde o britský seriál, a Britové podobně atmosférické podívané umí, tak si snad přijdeme na své.

Stargate Origins

Premiéra: 15. 2.

Seriál příběhově předchází uvedení Stargate SG-1 a filmu z roku 1994. Hlavní hrdinkou je mladá Catherine Langfordová, která se pokouší odhalit tajemství hvězdné brány a zachránit Zemi před potenciálně smrtící hrozbou.

Co si myslí redaktoři?

Daletth: Na mě je v poslední době trochu přeseriálováno, takže zůstávám spíše u rozkoukaných sérií, i tak jich mám dost… 😀

Walome: Nezajímá mě nic. Koukám na dva tři roky staré série rozkoukaných seriálů.

Vendula: Chci vyzkoušet Altered Carbon, protože mě zaujala ústřední myšlenka. Doufala jsem, že si dřív stihnu přečíst knihu, která se mi válí ve čtečce, ale co se dá dělat. 😀

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.