Fantastika v televizi (říjen 2017)

V říjnu se fanoušci žánrových seriálů kromě řady nových sérií již známých seriálů (a že těch návratů bude opravdu hodně, viz stručný přehled níže) mohou těšit na čtyři novinky.


Ghosted

Premiéra: 1. 10.

Máte rádi paranormální jevy? Hlavní hrdinové, kteří dohromady tvoří velmi nesourodou dvojici, jsou najati vládní agenturou, aby vyšetřili záhadné události v Los Angeles. Žánrově má jít o komedii.

The Gifted

Premiéra: 2. 10.

Do televize se po nedávné premiéře Inhumans znovu podívají superhrdinové. Tentokrát v příběhu o rodičích, kteří se vydávají na útěk poté, co zjistí, že jejich děti mají zvláštní schopnosti. Hlavní role ztvárnili Stephen Moyer (True Blood) a Amy Acker (Angel).

Kevin (Probably) Saves the World

Premiéra: 3. 10.

Vedle Ghosted se v říjnu dočkáme další (možná) zábavné podívané. Kevin dosud vedl nepříliš pozoruhodný život, ale to se změní, když se mu zjeví bohyně a požádá ho, aby zachránil svět. Kevina si zahrál Jason Ritter.

Lore

Premiéra:  13. 10.

Lore je hororová antologie, která uvádí na scénu bytosti a představy, které lidé doposud pokládali za fikci. Za seriálem stojí producenti takových děl jako Akta X nebo The Walking Dead. Seriál kromě námětu zaujme i svou formou, kdy kombinuje hrané a animované scény s archivními záběry.

S novými sezónami se vrátí následující seriály (abecedně seřazeno): Arrow; Červený trpaslík; Dirk Gently’s Holistic Detective Agency; The Flash; Freakish; Last Man on Earth; Legends of Tomorrow; Lucifer; Once Upon a Time; The Shannara Chronicles; Star Wars Rebels; Stranger Things; Supergirl; Supernatural; Van Helsing; The Walking Dead; Zapped.

Co si myslí redaktoři?

Vendula: Nejvíc se těším na návrat seriálů, které mám rozkoukané (Arrow, Červený trpaslík, The Flash, Legends of Tomorrow, Lucifer), ale ani novinky si nenechám ujít. Hodlám dát šanci všem, ale mým favoritem se tentokrát stal seriál The Gifted. Superhrdiny prostě můžu ve všech myslitelných podobách.

Daletth: Těším se spíše na další díly rozjetých seriálů – Dirk Gently’s Holistic Detective Agency, The Shannara Chronicles, Stranger Things. Z novinek mě docela zaujal Lore.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.