Fantastika v televizi (listopad 2017)

V listopadu si přijdou na své především milovníci superhrdinských seriálů.


Future Man

Premiéra 14. 11.

Hlavní hrdina Josh pracuje jako údržbář a volný čas tráví hraním videoher. Aspoň do té doby než mu návštěvníci z budoucnosti sdělí, že je důležitý pro záchranu lidstva. Seriál pracuje s myšlenkou absolutního losera, který se má stát hrdinou, a žánrově jde o komedii, takže se snad můžeme těšit na pořádnou zábavu.

The Punisher

Premiéra: 17. 11.

Marvel a Netflix je již osvědčená kombinace, která podle všeho funguje. Svůj vlastní sólový seriál dostal Frank Castle alias Punisher, který se poprvé představil v Daredevilovi. Netflix tradičně vypouští celou sérii najednou, takže to vypadá na další hezký seriálový maratón. Obzvlášť jestli máte slabost pro anti-hrdiny, protože Punisher rozhodně není žádný skautík.

Runaways

Premiéra: 21. 11.

Superhrdinům se stále daří, a tak pomalu neuplyne měsíc, aniž by se v kinech nebo v televizi neobjevilo nové dílo s touto tematikou. Tentokrát došla řada na Runaways, tým mladých superhrdinů, kteří zjistí, že jejich rodiče jsou členy kriminální organizace.

Co si myslí redaktoři?

Lukáš: Prosím, pane Bože, moc tě prosím, ať nezkriplí Punishera. Už v Daredevilovi působil představitel Franka Castla Jon Bernthal naprosto skvostně, takže na plné pecky ve třinácti dílech se může rozjet fakt skvělé maso. Na druhou stranu však hrozí, že to scénáristicky skončí naprostou katastrofou a z nesmiřitelného Kata zůstane jen vykastrovaná verze, která v obavách o blaho, zdraví a duševní pohodu zkurvených mileniálů bude mafiánům jen domlouvat a z krvavých scén a přestřelek uvidíme úplné prd. Jsem ale optimistou a věřím, že Punisher bude to, co milujeme v komiksu, pořádně drsnou, krvavou, brutální řežbou orchestrovanou mužem, jehož spaluje, a už dávno spálila, pomsta.

Daletth: Není pochyb o tom, že Punishera si u nás doma rozhodně pustíme. Snad se Lukášův optimismus vyplatí (ale soudě podle Daredevila by mohl…).

Vendula: Chci dát šanci všem třem seriálům, ale mým absolutním favoritem je Punisher. Po všech těch superhrdinech bude náhled z trochu jiné strany velmi osvěžující. Aspoň pokud si Punisher zachová svou brutalitu a nelítostnost, kterou předvedl v Daredevilovi. Netflixu ale věřím, tak snad nezklame.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.