Fantastika v českých kinech (září 2017)

V září budou mít fanoušci fantastiky možnost zhlédnout tři nové filmy.


To

Premiéra: 7. 9.

Filmové a seriálové adaptace Stephena Kinga stále budí velký zájem, přičemž platí, že To bývá považováno za jedno z Kingových nejlepších děl. Pozici režiséra zastal Andres Muschietti, který toho sice zatím mnoho nenatočil, ale jeho předchozí film byl rovněž horor, tak snad To zvládl převést do filmové podoby důstojným způsobem.

LEGO ® Ninjago® film

Premiéra: 21. 9.

Pokračování vysoce úspěšného LEGO ® příběhu opět slibuje spoustu zábavy. Hlavní hrdina bude bojovat proti zákeřnému padouchovi… který je shodou okolností i jeho otec.

Amityville: Probuzení

Premiéra: 28. 9.

Pokračování hororové série. Děj se bude odehrávat ve strašidelném domě, kam se přistěhuje nová rodina. Hlavní hrdinka brzy začne zjišťovat, že s jejich domovem není všechno v pořádku. V hlavních rolích se objeví Bella Thorne a Jennifer Jason Leigh.

Kromě novinek za zmínku stojí rovněž opětovné uvedení filmu Terminátor 2: Den zúčtování, a to ve 3D verzi. Film budete mít možnost zhlédnout od 7. září.

V rámci PROJEKTU 100 bude rovněž možné se v kinech podívat na sci-fi klasiku Cestu na Měsíc od Georgese Mélièse, Planetu opic Tima Burtona, Brazil Terryho Gilliama a Matrix – to vše od 14. září.

Co si myslí redaktoři?

Dragita: Já jsem zvědavá hlavně na adaptaci hororu TO od Stephena Kinga. Původní film patří k mým oblíbeným Kingovkám na plátně a trailer slibuje pořádnou lekačku. Budu tedy doufat, že z toho skvěle napsaný příběh vyjde bez úhony. Škoda už byla napáchaná na Temné věži.

Daletth: Tenhle měsíc vynechám, horory úplně nemusím. Šetřím síly na konec roku!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.