Fantastika v českých kinech (srpen 2017)

Srpen bude pro fanoušky fantastiky chudý měsíc. Aspoň když dojde na žánrové novinky v kinech, které jsou tentokrát pouze dvě.


Annabelle 2: Zrození zla

Premiéra: 10. 8.

První díl vyprávějící o posedlé panence Annabelle příliš mnoho úspěchu nesklidil. Uvidíme, jak si povede pokračování režírované Davidem F. Sandbergem (Lights Out). Annabelle tentokrát bude děsit skupinu dívek z bývalého sirotčince.

Temná věž

Premiéra: 24. 8.

Dlouho očekávaná adaptace knižní předlohy Stephena Kinga je konečně tu! V hlavních rolích vystupují Idris Elba a Matthew McConaughey. Temná věž nemá v srpnu v kinech mnoho konkurence, takže má našlápnuto k tomu si vést dobře.

Co si myslí redaktoři?

Daletth: Tak mezi těmito dvěma kousky není vůbec třeba váhat. Temná věž to jistí. Srpen je tedy vážně slabota, zjevně je to nenápadná pobídka k tomu šetřit na následující měsíce, které by měly stát za to! 🙂

Dragita: U mně rozhodně vede Temná věž. Přiznám se, že nemám raději žádná očekávání, protože knižní série byla dokonalá a tady mi nesedí herci. Třeba mě překvapí. Jsem zvědavá, jakého zážitku se mi dostane.

Lukáš: Viděl jsem trailer na Annabelle a měl pocit, že se horory točí v kruhu, používají stejné scény i praktiky, jen tomu dávají vždy jiné jméno, pročež ji vynechám. Co ale fakt, ale FAKT neprošvihnu, je Temná věž. Těším se jak malej.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.